לקוחות מספרים

רשימה חלקית של מי שזכה בהזדמנות להתרגש, להיחשף לשנינות המרעננת ובעיקר להיכנע לדחף הצחוק הבלתי נשלט, ותגובות מתוך מכתבי תודה:

אלינור
השתתפתי אתמול בכנס בוגרי הטכניון. היית פינלה  אדיר לכנס המכובד. נדהמתי מהכישרון האדיר שלך לאלתר   ON LINE מחומרים שהיו בוודאי חדשים עבורך. את ברוכת כשרונות, חכמה, רגישה, מהירת קליטה, שחקנית ברמות על שלא רואים במחוזותינו. ראיתי סטנדאפיסטים רבים ואת הגדולה מכולם. נהניתי ביותר. מקווה לראותך שוב. עלי והצליחי (דר זמיר הפקולטה לרפואה הטכניון)

אלינור
לקח לנו זמן להתאושש מערב קסום שחלקך בו היה יותר ממשמעותי היית פשוט מדהימה, מעניינת, מצחיקה מרתקת. גם יומיים אחרי אנשים כאן לא מפסיקים לדבר אודותייך. ההופעה הייתה מקסימה. אבחנותייך בדקויות הקטנות המאפיינות את האיש ה"אחר" הזה הדהימו אותנו כל פעם מחדש נהנינו מכל רגע ועל כך תודתנו העמוקה. (אילנה רון בשם משפחת וקבוצת פישמן דצמ' 2013)
אלינור היקרה
ברצוני להודות לך על הופעתך בפני עובדי אקו"ם במסגרת מפגש סיכום שנת 2013 הדהמת אותנו בכישרון המשחק ויכולת האלתור להתייחס לפרטים לפני ובזמן המופע זכינו לראות מופע סטנדאפ מצחיק ושנון על הווי החברה והעובדים הגיבו בהנאה רבה: "היה מקורי מצחיק שנון הנאה צרופה של כל שנייה אלינור מצחיקה בטירוף וסופר מוכשרת (אסתי גולדשטיין רכזת משאבי אנוש)
אלינור יקרה,
אין מילים לתאר את גלי הצחוק…בזכות כישרונך הרב, תפרת עבורנו מופע בלתי נשכח מלא הווי והומור-עשית זאת במקצועיות, ביכולת אימפרוביזציה וזיכרון פנומנאלי מדהים ובעיקר באינטליגנציה ראויה להערכה. כולנו היינו קשובים ושבויים בקסמך. לא יכולנו למצוא מופע מתאים יותר לסיום יום הגיבוש ולחזור עם חוויות נפלאות וחיוך גדול. בברכה חמה (יהודה רווה ושות' משרד עורכי דין )
אלינור,
הופעת בערב חברה לכבוד פרישתו של סמנכ"ל הכספים הדגול שלנו, שרגא שרמן.
הדהמת אותנו ביכולת האילתור הבלתי נתפסת והצחקת אותנו עד דמעות! היה זה ערב בלתי נשכח, נהננו מאוד מאוד! מעל ומעבר לציפיות! כישרון נדיר!! ועכשיו באמת, איך את עושה את זה???? (רנית גל-עוז, מנהלת משאבי אנוש אלפא קוסמטיקה)

משטרת ישראל (מחוז שי, אגף משאבי אנוש, חקירות ומודיעין, אק"מ קהילה ומתנדבים, ערבי פרידה)

מהמפכ"לים היוצאים והנכנסים, מג"ב ועוד..):

"בתיאטרון ירושלים בפני אלף איש הופעת במופע מורכב ומיוחד במעמד השר, המפכ"ל וספ"כ משטרת ישראל. הופעתך המקצועית והייחודית הפתיעה והלהיבה את הקהל, קצרה שבחים רבים בקרב הקצינים, השוטרים, והעיתונאים ותרמה רבות להצלחת האירוע. תודה וישר כוח!" (ניצב שחר איילון, מפקד מחוז דאז. כיום הסמפכ"ל)

עיריית ירושלים

"אלינור יקרה- נהנו מכישרונך המופלא, המתבטא בין השאר ביכולת לקחת כל פרט והתרחשות ולהפוך אותם לדרמה ולצחוק. המופע שלך דיבר אל כולם, ועל אף שנגעת בנקודות כואבות, עשית זאת בעדינות וברגישות. כל העובדים ללא יוצא מן הכלל יצאו מהמופע בחיוך גדול ועיניים דומעות מצחוק."

שרות בתי הסוהר

"אלינור יקירה…ברצוננו להודות לך על מופע מהמם מצחיק ונהדר, אנו חייבים לשבח את זיכרונך, נראה שאת מכירה את היחידה יותר טוב מאיתנו, הצלחת לשלוח אותנו עם חיוך מאוזן לאוזן ויותר מכל המסרים  הסמויים שלך היו מעולים, נשמח אם יזמינו אותך שוב." (שרות בתי הסוהר, משאבי אנוש)

צה"ל (חיל האוויר, חיל המודיעין, חיל הים, חיילי מילואים ביחידות השונות ועוד..):

"במסגרת ערב של קצינים אנשי קבע ונשותיהם הופיעה אלינור סלע שהפגינה כישרון רב ויכולת מרשימה ונדירה של משחק, השחקנית הצליחה "לגעת" בקהל המגוון, תוך הפגנת רמה נדירה של שנינות והומור." (חיל המודיעין)

ויצ"ו ישראל

"אלינור יקירה… אני מבקשת להודות לך אישית על הופעתך המדהימה. החברות מכל רחבי הארץ היו נפעמות מהמופע וכולן הביעו התרגשותן והתפעלותן. הופעתך וחוש ההומור שלך תרמו רבות להצלחת הערב שלא ישכח עוד זמן רב. את שחקנית בכל רמח אברייך ועל כך תבורכי" (יו"ר ויצ"ו ישראל)

"כישרון ענק! מאלתרת מחוננת! מופע חד פעמי"(רבקה מיכאלי, שחקנית ומנחה באירוע ויצ"ו ישראל)

לשכת עורכי הדין

" אלינור היקרה…חוש ההומור, האינטליגנציה, הרגישות, שילוב הפרטים האישיים והמקצועיים במופע תרמו רבות להצלחת הערב" (לשכת עורכי הדין בישראל, מחוז חיפה)

לשכת המסחר והתעשייה

"גב' סלע היקרה…אין לי ספק כי הופעתך ברוכת הכישרון, שופעת ההומור והחן היא זו שיצרה חוויה משותפת למאות אנשים שהיכרותם הייתה שטחית בלבד, וחוויה כזו הצליחה לגבש אותם ולהביא את האירוע למפגש רב הצלחה. על אלה תודתי" (עודד פלר, נשיא לשכת המסחר והתעשייה)

*"לאלינור! תודה עבור ערב בלתי נשכח ומרשים…קטעייך היו מלאי הומור ומסרים יחודיים.

שלך בידידות

פרופ' אבי ריבקינד  (בי"ח הדסה עין כרם)

רשימת לקוחות

*הכללית, עמותת אחיות בתי חולים, פייזר, בי"ח שניידר, בי"ח בילינסון,  "בי"ח קפלן, ביח" מאיר, מור, שר"מ

סגל הנהלה בכירה בי"ח לויינשטיין, דלק, קבוצת דור אלון, עיריית ת"א, עיריית י_ם, עיריית קרית ים., אינדיגו, HP

אוניברסיטת בן גוריון , הטכניון, טבע, בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק מסד, בנק יהב, קבוצת "יצחקי", קבוצת "פישמן", הסתדרות המורים, ארגון המורים , צעד קדימה, כימוביל, אמדוקס, צ'קפוינט, אינטל, netapp, חב תיירות אורטל, ישוב ענתות, משרד הקליטה, רשות המכס, שב"ס,

רשות האוכלוסין, משרד הרווחה, משרד החינוך, משרד ה"תמת", ביטוח לאומי  והרשימה נמשכת..